Адміністративне право України. Повний курс. Видання третє
новинка

Адміністративне право України. Повний курс. Видання третє

15977
В наличии
Количество:
итого:
560 грн
характеристики Описание
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-289-367-0 
Автор Галунько В.В., Правоторова О. 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2020 
Тираж 300 шт
Количество страниц 584 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У підручнику подано повний курс адміністративного права. За основу взято теоретичні положення та практику діяльності публічної̈ адміністрації̈, що відповідає цінностям людиноцентристської теорії , коли публічна адміністрація має якнай повніше задовольняти права, свободи й законні інтереси приватних осіб відповідно до цінностей ЄС.

Підручник може бути використано студентами в освітньому процесі, аспірантами, викладачами навчальних закладів, науковцями, членами уряду України та іншими посадовими особами органів публічної влади, народними депутатами, апаратом суду, активістами громадських об’єднань, а також усіма, хто цікавиться адміністративним правом.

Підручник стане в нагоді під час підготовки до вступних випробувань і під час вступу на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», а також у підготовці до відповідних кваліфікацій них іспитів кандидатів на посади суддів, прокурорів, на здобуття свідоцтва про право на адвокатську діяльність.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов