Адміністративне право України. Повний курс. Видання третє

Адміністративне право України. Повний курс. Видання третє

153252
В наличии
Количество:
итого:
560 грн
характеристики Описание
Вес 0.5 кг 
Год издания 2020 
Тираж 300 шт
Автор Правоторова О., Галунько В.В. 
Количество страниц 584 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-289-367-0 

У підручнику подано повний курс адміністративного права. За основу взято теоретичні положення та практику діяльності публічної̈ адміністрації̈, що відповідає цінностям людиноцентристської теорії , коли публічна адміністрація має якнай повніше задовольняти права, свободи й законні інтереси приватних осіб відповідно до цінностей ЄС.

Підручник може бути використано студентами в освітньому процесі, аспірантами, викладачами навчальних закладів, науковцями, членами уряду України та іншими посадовими особами органів публічної влади, народними депутатами, апаратом суду, активістами громадських об’єднань, а також усіма, хто цікавиться адміністративним правом.

Підручник стане в нагоді під час підготовки до вступних випробувань і під час вступу на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», а також у підготовці до відповідних кваліфікацій них іспитів кандидатів на посади суддів, прокурорів, на здобуття свідоцтва про право на адвокатську діяльність.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов