Економіко-правова безпека суб'єктів органічного господарювання. Підручник
новинка

Економіко-правова безпека суб'єктів органічного господарювання. Підручник

16113
В наличии
Количество:
итого:
720 грн
характеристики Описание
Тип издания Учебник 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2020 
Тираж 300 шт
Автор Піддубна Д.С., Шеховцова В.В., Куракін О.М. 
Количество страниц 364 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Дакор 
ISBN 978-617-7679-33-1 

У підручнику викладені проблемні аспекти економіко-правового характеру щодо забезпечення безпеки суб'єктів органічного господарювання під час здійснення їхньої діяльності.

Розглянуто доктринальні позиції щодо «безпека», «правовий захист», нормативно-правові позиції діяльності правоохоронних органів на шляху реалізації конституційних принципів до вільного зайняття підприємницькою діяльністю та здійснення господарської діяльності в цілому.

Піддано аналізу як напрями політики державних органів щодо підтримки, поширення та допомоги у реалізації органічної продукції (сировини), так і заключені контракти як у межах європейських квот та закупівлі зі сторони іноземних країн.

Проаналізовано сучасну експортну продукцію загального характеру, органічну, а також потенційно можливі до запровадження інноваційні види господарської діяльності у межах органічного господарювання з курсом подальшого експортування.

Висвітлено нормативно-правову базу на шляху правового регулювагіня здійснення органічного господарювання, а також сформовано критерії щодо врахування під час орієнтації, прогнозування вектору екологізації аграрної сфери України.

Видання призначене для широкого кола читачів, може бути використане у викладацькій, науковій, нормотворчій та правозастосовчій діяльності.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов