Формування ринку нерухомості: практичні аспекти та особливості оцінки
новинка

Формування ринку нерухомості: практичні аспекти та особливості оцінки

15696
В наличии
Количество:
итого:
220 грн
характеристики Описание
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Год издания 2019 
Тираж 300 шт
Автор Кобзан С.М. 
Количество страниц 212 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-752-8 

У монографії досліджуються практичні питання функціонування ринку нерухомості. Проведені глибокі дослідження деяких сегментів регіонального ринку нерухомості. Зроблено аналіз методології оцінки нерухомості та особливості реалізації методичних підходів з оцінки нерухомого майна на практиці. Визначено практичні аспекти застосування механізмів інвестування на ринку нерухомості.

У книзі дані рекомендації для ріелторів і оцінювачів, представлений широкий спектр питань, пов'язаних з ріелторською діяльністю, аналізом ринку нерухомості та інвестуванням у нерухомість.

Книга буде цікава і корисна для ріелторів, фахівців у сфері оцінки нерухомості, менеджерів, співробітників банків, юристів, для всіх, хто професійно займається нерухомістю. Особливо для викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів.

Автор висловлює величезну подяку всім, хто брав участь у підготовці та виданні книги. І творчими порадами, і критичними зауваженнями, і матеріалами. Автор упевнений, що читачі даної книги отримають важливу і необхідну інформацію, знайдуть для себе щось важливе або заповнять прогалини в уже відомому. Це дозволить досягти нових професійних і матеріальних висот.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов