Інформаційна безпека

Інформаційна безпека

154058
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Фермагей О.І., Чеховська М.М., Остроухов В.В., Присяжнюк М.М. 
Язык украинский 
Переплет твердый, мягкий 
ISBN 978-617-520-081-0 
Издательство Ліра-К 
Вес 0.5 кг 
Год издания 2021 
Тираж 1000 шт
Количество страниц 412 стр

У підручнику розкрито концептуальні засади інформаційної безпеки, національні інтереси в інформаційній сфері, стратегія формування та розвитку єдиного інформаційного простору України, загрози безпеці держави та її громадянам в інформаційній сфері, технології інформаційного та інформаційно-психологічного впливу й захисту від цих впливів, система забезпечення інформаційної безпеки України, особливості функціонування та функції її субєктів. Підручник затверджено для викладання навчальних дисциплін "Інформаційна безпека" та "Інформаційна безпека держави".

Окремі розділи підручника можуть використовуватися при викладанні навчальних дисциплін "Інформаційне протиборство", "Забезпечення інформаційної безпеки держави", "Організаційно-правові основи забезпечення інформаційної безпеки" та "Кібербезпека".

Він розрахований на студентів і викладачів вищих навчальних закладів гуманітарної спрямованості, насамперед для підготовки державних службовців, правознавців, психологів, журналістів, політологів та кримінологів. Це видання також буде корисним для аспірантів, науковців, практикуючих психологів, представників спецслужб та інших силових відомств.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов