Науково-практичний коментар Кодексу адміністративного судочинства України

Науково-практичний коментар Кодексу адміністративного судочинства України

12574
В наличии
Количество:
итого:
1 000 грн
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Год издания 2021, 2022 
Количество страниц 438 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Автор Журавльов Д.В. 
ISBN 978-966-370-355-8 
Тип издания Комментарий 
Вес 1 кг 
Издательство Видавничий дім "Професіонал" 

У цьому науково-практичному коментарі подано постатейний аналіз чинноїи редакції Кодексу адміністративного судочинства України з урахуванням змін і доповнень, внесених до нього станом на січень 2022 року.

Детально розглянуто усі 8 розділів коментованого Кодексу, особливу увагу приділено аналізу положень, присвячених новелам апеляційного і касаційного провадження в адміністративних справах та підставам і порядку перегляду судових рішень Верховним Судом України, виходячи з нової системи судоустрою України. Додаються тексти і витяги з текстів нормативно-правових актів з питань організації адміністративного судочинства, широко аналізується судова практика щодо застосування окремих положень КАСУ.

Мета коментаря – дати чітке системне уявлення про адміністративний юрисдикційний процес як врегульовану нормами адміністративного процесуального права діяльність суду, що здійснюється в установленому законом порядку та визначається системою взаємопов'язаних адміністративних процесуальних прав, обов'язків і адміністративних процесуальних дій суду та учасників процесу з їх реалізації.

Видання розраховано на суддів та працівників суду, адвокатів та інших практикуючих юристів, студентів, аспірантів і викладачів юридичних спеціальностей вищих навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться питаннями організації і вирішення судами справ в порядку адміністративного судочинства.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов