Політико-правові засади миротворчої операції в Донбасі: світовий досвід для України
новинка

Політико-правові засади миротворчої операції в Донбасі: світовий досвід для України

15287
В наличии
Количество:
итого:
250 грн
характеристики Описание
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Переплет мягкий 
Автор Проценко І.М., Савчук К.О., Кресін О.В., Стойко О.М. 
Язык украинский 
Тип издания Научное издание 
ISBN 978-966-916-769-9 
Год издания 2019 
Вес 0.3 кг 
Тираж 100 шт
Количество страниц 232 стр

У роботі проаналізовано міжнародно-правові аспекти миротворчості, правове регулювання миротворчої діяльності ООН, механізми її ініціювання, здійснення, фінансування, інституційні особливості ухвалення рішень ООН щодо проведення миротворчих операцій, визначено види миротворчих операцій, їх принципи, критерії, класифікацію, нормативно-правові засади співпраці ООН у цій сфері з регіональними та субрегіональними організаціями.

Представлено аналіз досвіду здійснення основних видів сучасних миротворчих операцій, визначено основні чинники успішності миротворчих операцій. Здійснено міжнародно-правову характеристику ситуації на сході України і доведено, що збройне втручання Російської Федерації слід однозначно кваліфікувати як збройну агресію.

Показано, що визначення РФ державою-агресором рішенням Ради Безпеки є практично нереалістичним, і можливим шляхом припинення воєнного конфлікту на Донбасі й відновлення територіальної цілісності України є розгортання міжнародної миротворчої операції. Проаналізовані можливі варіанти визначення її мандату.

Встановлено, що законодавство України не враховує специфіки міжнародної миротворчої операції (правовий статус операції, порядок її участі в цивільних та господарських правовідносинах, ектратериторіальний статус її приміщень, непідлеглість членів операції юрисдикції України, а також привілеї та імунітети операції та її членів тощо).

Обґрунтовані й запропоновані пропозиції щодо внесення змін і доповнень до законодавства України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов