Теоретико-практичні основи захисту конституційних соціальних прав людини і громадянина в Україні
новинка

Теоретико-практичні основи захисту конституційних соціальних прав людини і громадянина в Україні

153986
В наличии
Количество:
итого:
380 грн
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Количество страниц 384 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Автор Епель О.В. 
ISBN 978-617-7305-50-6 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 

Монографію присвячено комплексному дослідженню актуальних теоретичних і практичних проблем правового регулювання захисту конституційних соціальних прав людини і громадянина в Україні. У науковій роботі проаналізовано теоретико-правові основи правового регулювання захисту конституційних соціальних прав людини і громадянина, здійснено характеристику захисту конституційних соціальних прав людини і громадянина, визначено специфіку генезису даного правового явища.

Виокремлено принципи, гарантії, завдання та функції правового регулювання захисту конституційних соціальних прав людини і громадянина. Окрему увагу в книзі приділено з’ясуванню змісту правовідносин у сфері захисту конституційних соціальних прав людини і громадянина. З урахуванням результатів глибокого аналізу названо проблеми забезпечення та реалізації захисту конституційних соціальних прав людини і громадянина та проблеми притягнення до відповідальності за порушення конституційних соціальних прав людини і громадянина, а також визначено шляхи їх вирішення.

Досліджено позитивний світовий та європейський досвід правового регулювання захисту конституційних соціальних прав людини і громадянина.

Видання розраховане на науковців, викладачів, студентів, аспірантів і докторантів вищих юридичних навчальних закладів, а також усіх, хто цікавиться правовим регулюванням захисту конституційних соціальних прав людини і громадянина.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов