Векселі в нотаріальній практиці. Протест векселів: коментарі, зразки документів. Практичний посібник
новинка

Векселі в нотаріальній практиці. Протест векселів: коментарі, зразки документів. Практичний посібник

15704
В наличии
Количество:
итого:
190 грн
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Автор Чижмарь К.І., Журавльов Д.В., Коротюк О.В. 
Количество страниц 76 стр
Тип издания Комментарий 
Переплет мягкий 
Год издания 2020 
Язык украинский 
Издательство ОВК 
ISBN 978-617-7159-69-7 
Вес 0.2 кг 

Видання представляє собою практичний посібник з питань вчинення нотаріусами протестів векселів. У книзі авторами розкрито особливості вексельних зобов’язань, подано загальну характеристику реквізитів векселя, розглянуто окремі питання відповідальності за простим і переказним векселем, особливості доміцильованих векселів, поняття та види вексельних застережень, особливості вчинення нотаріусами різних видів протестів векселів тощо.

Крім того, у книзі наведено зразки заяви про вчинення протесту векселя про неоплату, заяви про вчинення протесту векселя у неакцепті, заяви про вчинення протесту векселя про недатування акцепту, опису векселя, акта про пред’явлення векселя до оплати, вимоги нотаріуса щодо здійснення оплати векселя, протесту векселя про неоплату, протесту векселя у неакцепті, протесту векселя у недатуванні акцепту тощо. Усі документи можуть застосовуватися у нотаріальній практиці.

Видання розраховане на практикуючих державних і приватних нотаріусів, помічників нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, працівників державних нотаріальних архівів, а також може бути корисним усім іншим особам, хто цікавиться питаннями вчинення нотаріусами протестів векселів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов