Векселі в нотаріальній практиці. Протест векселів: коментарі, зразки документів. Практичний посібник

Векселі в нотаріальній практиці. Протест векселів: коментарі, зразки документів. Практичний посібник

15704
В наличии
Количество:
итого:
190 грн
характеристики Описание
Тип издания Комментарий 
Переплет мягкий 
Год издания 2020 
Язык украинский 
Издательство ОВК 
ISBN 978-617-7159-69-7 
Автор Журавльов Д.В., Коротюк О.В., Чижмарь К.І. 
Вес 0.2 кг 
Тираж 300 шт
Количество страниц 76 стр

Видання представляє собою практичний посібник з питань вчинення нотаріусами протестів векселів. У книзі авторами розкрито особливості вексельних зобов’язань, подано загальну характеристику реквізитів векселя, розглянуто окремі питання відповідальності за простим і переказним векселем, особливості доміцильованих векселів, поняття та види вексельних застережень, особливості вчинення нотаріусами різних видів протестів векселів тощо.

Крім того, у книзі наведено зразки заяви про вчинення протесту векселя про неоплату, заяви про вчинення протесту векселя у неакцепті, заяви про вчинення протесту векселя про недатування акцепту, опису векселя, акта про пред’явлення векселя до оплати, вимоги нотаріуса щодо здійснення оплати векселя, протесту векселя про неоплату, протесту векселя у неакцепті, протесту векселя у недатуванні акцепту тощо. Усі документи можуть застосовуватися у нотаріальній практиці.

Видання розраховане на практикуючих державних і приватних нотаріусів, помічників нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, працівників державних нотаріальних архівів, а також може бути корисним усім іншим особам, хто цікавиться питаннями вчинення нотаріусами протестів векселів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов