Військові адміністративні правопорушення. Науково-практичний коментар глави 13-Б Кодексу України про адміністративні правопорушення
новинка

Військові адміністративні правопорушення. Науково-практичний коментар глави 13-Б Кодексу України про адміністративні правопорушення

15873
В наличии
Количество:
итого:
160 грн
характеристики Описание
Автор Туркот М.С., Міхед О.В., Столітній А.В., Єні О.В. 
Количество страниц 136 стр
Год издания 2020 
Переплет мягкий 
Издательство Норма права 
Язык украинский 
Тип издания Комментарий 
ISBN 978-617-7850-04-4 
Вес 0.3 кг 
Тираж 300 шт

У посібнику розглядаються питання, пов’язані з кваліфікацією військових адміністративних правопорушень, передбачених главою 13-Б Особливої частини Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Визначено підстави притягнення військовослужбовців (військовозобов’язаних, резервістів під час зборів) до адміністративної відповідальності. Розглянуто питання, пов’язані з відмежуванням адміністративного правопорушення від злочину та дисциплінарного проступку.

Авторами висвітлюються умови та процедурні аспекти притягнення військовослужбовців до відповідальності за військові адміністративні правопорушення; наводяться приклади із судової практики.

Видання буде корисним насамперед для прокурорів, суддів, слідчих, адвокатів, діючих та майбутніх військових юристів, військовослужбовців різних військових формувань, командирів і начальників, а також усіх, хто цікавиться діяльністю Воєнної організації України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов