Військові адміністративні правопорушення. Науково-практичний коментар глави 13-Б Кодексу України про адміністративні правопорушення
новинка

Військові адміністративні правопорушення. Науково-практичний коментар глави 13-Б Кодексу України про адміністративні правопорушення

15873
В наличии
Количество:
итого:
160 грн
характеристики Описание
Количество страниц 136 стр
Издательство Норма права 
Переплет мягкий 
Автор Міхед О.В., Столітній А.В., Єні О.В., Туркот М.С. 
Язык украинский 
Тип издания Комментарий 
ISBN 978-617-7850-04-4 
Вес 0.3 кг 
Тираж 300 шт

У посібнику розглядаються питання, пов’язані з кваліфікацією військових адміністративних правопорушень, передбачених главою 13-Б Особливої частини Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Визначено підстави притягнення військовослужбовців (військовозобов’язаних, резервістів під час зборів) до адміністративної відповідальності. Розглянуто питання, пов’язані з відмежуванням адміністративного правопорушення від злочину та дисциплінарного проступку.

Авторами висвітлюються умови та процедурні аспекти притягнення військовослужбовців до відповідальності за військові адміністративні правопорушення; наводяться приклади із судової практики.

Видання буде корисним насамперед для прокурорів, суддів, слідчих, адвокатів, діючих та майбутніх військових юристів, військовослужбовців різних військових формувань, командирів і начальників, а також усіх, хто цікавиться діяльністю Воєнної організації України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов