46 секунд
новинка

46 секунд

4766
Нет в наличии
характеристики Описание
ISBN 978-617-8066-41-3 
Год издания 2023 
Вес 0.5 кг 
Автор Ксав'єр Мессінг 
Тираж 200 шт
Количество страниц 440 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Дакор 

Книга польського фахівця з розвідувальних операцій детально розкриває особливості оперативної діяльності сучасних розвідувальних служб, змальовує образи людей, доля яких — перебувати «в тіні» та водночас у зоні постійного ризику. Автор виокремлює розповідь про операцію «Відлуння», частина якої відбувалася в Україні, розповідаючи читачам про те, як міжнародна група офіцерів розвідки здійснила адекватну відповідь на експансію Кремля.

До свідомості впевнених у непорушності демократичних цінностей європейців спрямовано тривожне попередження про мету, яку давно визначив і йде до неї Кремль задля панування в Європі: дестабілізацію єдності демократичного світу та кожної країни окремо. Москва роками вдало провокує поляризацію суспільств, радикалізацію позицій, конфронтацію, на що спрямовані необмежені кошти й потужні сили. Реалії сучасного життя підтверджують розповідь автора й жорстоко її доповнюють.

Книгу варто прочитати не тільки любителям «шпигунської» літератури, у вигляді якої вона створена, а й фахівцям з розвідки та всім, хто прагне протистояти країні-агресору.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов