Адміністративна відповідальність юридичних осіб. Законодавство. Судова практика
новинка

Адміністративна відповідальність юридичних осіб. Законодавство. Судова практика

5436
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-805-1 
Тип издания Практическое пособие 
Вес 0.4 кг 
Автор Пєтков С.В. 
Тираж 350 шт
Год издания 2023 
Количество страниц 272 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Адміністративна відповідальність юридичних осіб - це окремий комплексний вид відповідальності. Вона виникає у відносинах між фізичними та юридичними особами та між юридичними особами при порушенні певних правил та процедур.

У разі вчинення адміністративного правопорушення юридичною особою можливі певні варіанти правового реагування, зокрема притягнення до відповідальності самої юридичної особи, притягнення до відповідальності одночасно і юридичної особи, і її посадових осіб, притягнення до відповідальності лише посадової особи.

В книзі зібрано можливі варіанти розвʼязання відносин у сфері містобудування, техногенної та пожежної безпеки, охорони навколишнього природного середовища, ветеринарної медицини, недобросовісної конкуренції та обмеження монополізму, захисту прав споживачів, публічних закупівель, порушення митних правил, зайнятості населення, при порушенні правил господарювання. Окремо розглянуті правила застосування господарських санкцій, висвітлені правила реалізації судової юрисдикції щодо відповідальності юридичних осіб.

Книга розрахована на широке коло юристів, які цікавляться питаннями розвʼязання адміністративних деліктних відносин, попередження ситуацій, що межують з небезпекою виникнення адміністративної відповідальності юридичних осіб.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов