Адміністративне право і процес УНР в екзилі: невідома правнича спадщина України

Адміністративне право і процес УНР в екзилі: невідома правнича спадщина України

15456
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Бевзенко В.М., Коваль С.О., Бевз А.І., Паламарчук І.В., Гура О.В., Гриценко І.С., Кравченко А.В., Сметанюк Р.С. 
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2015 
ISBN 978-617-7020-54-6 
Издательство Дакор 
Вес 0.7 кг 
Тираж 300 шт
Тип издания Сборник статей 
Количество страниц 500 стр

У виданні відтворені документи, які відкривають невідомі сторінки історії змагань за українську державність у 20-30 роках XX століття. Увазі читача пропонуються проекти Судоустрою 1931 року, Адміністративного кодексу 1932 року і Закону про суди в адміністративних справах 1932 року Української Народної Республіки.

До кожного проекту подано мотиви (науково-практичні коментарі), якими обґрунтовується потреба їхнього ухвалення. Очевидним є взаємозв’язок цих документів із цивільним процесуальним законодавством Російської Імперії, адміністративним законодавством Тимчасового Уряду і радянської України. Неабиякий вплив на зміст проектів зробили дореволюційна наука поліцейського (адміністративного права), теорія права і держави.

Ознайомлення зі змістом документів викликає чимало запитань щодо їхнього авторства, місця публікації, намірів їхньої практичної реалізації на території радянської України. Очевидним є лише серйозна науковість викладених у документах думок та ідей щодо організації та законодавчого врегулювання відносин публічної влади і людини, способів і форм захисту її прав.

Сподіваємося, що це видання стане корисним представникам як історичної, так і юридичної науки, викличе зацікавленість у всіх, хто вивчає генезис національної правничої думки.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов