Адміністративне право. Навчальний посібник

Адміністративне право. Навчальний посібник

12423
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Гуржій Т.О. 
ISBN 978-966-373-651-8 
Тираж 1000 шт
Количество страниц 680 стр
Переплет твердый 
Издательство КНТ 
Год издания 2011 

Навчальний посібник підготовлено з урахуванням здобутків вітчизняної адміністративно-правової науки, новел законодавства, сучасної адмінітсративної практики, модульної технології навчання.
Структура посібника включає три навчальні модулі: "Основи адміністративного права", "Відповідальність за адміністративні поступки" та "Публічне адміністрування в окремих галузях і сферах". У першому модулі розглядються основні детермінанти адміністративного права як фундаментальної юридичної галузі та публічного адміністрування як головного організуючого чинника в суспільстві. Другий модуль охоплює питання відповідальності громадян за адміністративні проступки. Третій розкриває особливості публічного адміністрування в різних галузях економіки та сферах суспільного життя.
Посібник розрахований на широку читацьку аудиторію: студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, викладачів вищих навчальних закладів. Він буде корисним для науковців, практичних працівників та й загалом для всіх, хто цікавиться питаннями адміністративного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов