Адміністративне право України. Повний курс. Видання четверте

Адміністративне право України. Повний курс. Видання четверте

152834
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство ОЛДІ-ПЛЮС, ОЛДІ+ 
Тираж 300 шт
Автор Правоторова О., Правоторова О.М., Галунько В.В. 
Количество страниц 656 стр
Год издания 2021 
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Учебник 
ISBN 978-966-289-487-5 
Вес 0.5 кг 

У підручнику подано повний курс адміністративного права. За основу взято теоретичні положення та практику діяльності публічної адміністрації, що відповідає цінностям людиноцентристської теорії, коли публічна адміністрація має якнайповніше задовольняти права, свободи й законні інтереси приватних осіб відповідно до цінностей ЄС.

Підручник може бути використано студентами в освітньому процесі, аспірантами, викладачами навчальних закладів, науковцями, членами уряду України та іншими посадовими особами органів публічної влади, народними депутатами, апаратом суду, активістами громадських об’єднань, а також усіма, хто цікавиться адміністративним правом.

За змістом підручник відповідає Програмі другого блоку фахового вступного випробування з адміністративного права України, що затверджена МОН України. Він стане в нагоді під час підготовки до вступних випробувань для складання ЗНО до магістратури, а також у підготовці до відповідних кваліфікаційних іспитів кандидатів на посади суддів, прокурорів, адвокатів, нотаріусів і працівників правоохоронних органів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов