Адміністративне право України. Повний курс

Адміністративне право України. Повний курс

152834
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2019 
ISBN 978-966-289-254-3 
Тип издания Учебник 
Вес 0.5 кг 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Тираж 300 шт
Автор Галунько В.В. 
Количество страниц 520 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У підручнику подано повний курс адміністративного права на основі однойменної галузі публічного права. За основу взято теоретичні положення та практику діяльності публічної адміністрації, що відповідає цінностям людиноцентристської ідеології, коли публічна адміністрація має якнайповніше задовольняти права, свободи й законні інтереси приватних осіб відповідно до цінностей ЄС.

Підручник може бути використано студентами в навчальному процесі, аспірантами, викладачами навчальних закладів, науковцями, членами Уряду України та іншими посадовими особами органів публічної влади, народними депутатами України, апаратом суду, активістами громадських об’єднань, а також усіма, хто цікавиться адміністративним правом.

Підручник стане в нагоді під час підготовки до вступних випробувань і під час вступу на основі ступеня бакалавра на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», а також у підготовці до відповідних кваліфікаційних іспитів кандидатів на посади суддів, прокурорів, на здобуття свідоцтва про право на адвокатську діяльність.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов