Адміністративно-правова протидія порушенням корпоративних прав в Україні

Адміністративно-правова протидія порушенням корпоративних прав в Україні

153910
В наличии
Количество:
итого:
310 грн
характеристики Описание
Автор Шумейко І.П. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 190 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-992-490-2 
Год издания 2020 
Вес 0.3 кг 

У монографії проведено системний аналіз адміністративно-правової протидії порушенням корпоративних прав в Україні, виокремлено проблеми в її правовому регулюванні та правозастосовчій практиці, визначено перспективи її удосконалення з наданням пропозицій з вирішення виявлених проблем.

На основі існуючих доктринальних положень запропоновано оновлений підхід до визначення порушення суб’єктивних корпоративних прав. З урахуванням аналізу правозастосування, запропоновано практично-орієнтований варіант поділу порушень корпоративних прав на корпоративне рейдерство, грінмейл, дії менеджменту на шкоду товариству, порушення прав міноритарних учасників (акціонерів).

Розкрито сутність та надано дефініцію кожному з видів порушень. Охарактеризовано існуючі способи порушень корпоративних прав та їхнє відношення до виокремлених видів порушень.

Результати дослідження можуть бути використані шляхом використання основних положень роботи при проведенні семінарських і практичних занять та підготовці відповідних матеріалів, зокрема у формі схем і таблиць, для навчальної літератури та навчально-методичних матеріалів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов