Адміністративно-правова відповідальність за правопорушення у сфері банківської діяльності

Адміністративно-правова відповідальність за правопорушення у сфері банківської діяльності

12553
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Чернов М.М. 
Издательство Фенікс 
ISBN 978-966-928-057-2 
Тираж 100 шт
Количество страниц 232 стр
Переплет твердый 
Год издания 2016 

В монографії досліджуються актуальні питання адміністративно-правової відповідальністі за правопорушення у сфері банківської діяльності, які можуть бути вчинені універсальним або спеціалізованим банком; а також спеціалізованим структурним підрозділом банку, який проводить окремий вид професійної діяльності на фондовому ринку.
Банківська діяльність розглядається як об'єкт адміністративно правового регулювання; здійснена характеристика суб'єктів адміністративно-правового регулюванняв сфері банківської діяльності.
Актуальність теми монографічного дослідження зумовлюється також сучасною ситуацією в банківській системі, масовим закриттям банківських установ, погіршенням якості кредитного портфелю банків, падіння довіри населення до банківських послуг, що стало результатом багаточисленних правопорушень в банківській діяльності та неефективному механізмові юридичної відповідальності за них.
Аналізуються види банківських правопорушень та адміністративно-правова відповідальність у разі їх вчинення.
Монографія розрахована на наукових працівників, викладачів, практикуючих юристів, та всіх хто цікавиться проблематикою адміністративно-правової протидії корупційним правопорушенням.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов