Адміністративно-правове сприяння соціально-економічному розвитку в Україні: теоретико-методологічні засади
новинка

Адміністративно-правове сприяння соціально-економічному розвитку в Україні: теоретико-методологічні засади

14972
Нет в наличии
характеристики Описание
Тип издания Монография 
Тираж 100 шт
Автор Позняков С.П. 
Количество страниц 424 стр
Переплет мягкий 
Издательство Право 
Язык украинский 
ISBN 978‑966‑937‑509-4 
Год издания 2018 
Вес 0.3 кг 

У монографії розглянуто теоретико-методологічні засади адміністративно-правового регулювання господарських відносин. На основі сучасних теоретико-методологічних підходів у сфері філософії, антропології права, соціології, теорії соціально-економічного розвитку, глибокого доктринального аналізу розвитку сучасної загальної теорії права, теорій конституційного та адміністративного права розкрито сутність, надано поняття, визначено мету, завдання, принципи, структуру елементів нового методу адміністративно-правового регулювання господарських відносин в Україні сприяючого, публічно-сервісного типу.

У дослідженні вперше в адміністративно-правовій науці України науково обґрунтовано та запропоновано ввести у науковий обіг теорії адміністративного права поняття «метод адміністративно-правового сприяння соціально-економічному розвитку». Здійснено аналіз соціально-нормативних передумов і системи публічно-правових принципів, функціональних публічно-управлінських взаємозв’язків формування та впровадження основних елементів запропонованого методу.

За результатами дослідження надано рекомендації щодо практичної адаптації методології адміністративно-правового сприяння соціально-економічному розвитку й предметних напрямів розвитку адміністративно-господарського права в Україні.

Монографію розраховано на науковців, практиків, викладачів, аспірантів та студентів вищих навчальних закладів, усіх зацікавлених осіб.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов