Адміністративно-правові засади організації та діяльності державного бюро розслідувань України
новинка

Адміністративно-правові засади організації та діяльності державного бюро розслідувань України

153915
В наличии
Количество:
итого:
310 грн
характеристики Описание
Автор Марчук Р.М. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 266 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-992-185-7 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 

Монографію присвячено аналізу особливостей адміністративно-правового статусу ДБР як центрального органу виконавчої влади зі спеціальним статусом.

Розкрито теоретико-методологічні та організаційно-правові засади діяльності ДБР, визначено його місце в національній правоохоронній системі, а також науково обґрунтовано шляхи розв’язання низки проблем, пов’язаних з організацією та діяльністю бюро в умовах докорінного реформування його адміністративно-правового статусу. Окреслено соціально-політичні, економічні та правові передумови створення ДБР. Проаналізовано генезис виникнення і становлення ДБР як специфічного елемента національної правоохоронної системи.

Розкрито особливості адміністративно-правового статусу ДБР як центрального органу виконавчої влади, проаналізовано його ознаки та характерні риси. Проаналізовано «систему» та «організаційну структуру» ДБР, розкрито їх ознаки та визначено основні напрями оптимізації. Проаналізовано особливості нормативно-правового регулювання організації діяльності посадових осіб ДБР і в межах проведеного аналізу визначено його основні недоліки та прогалини, а також обґрунтовано найбільш ефективні способи їх усунення.

Монографія розроблена для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, практикуючих юристів, та всіх, хто цікавиться проблематикою зазначеної теми.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов