Адміністративно-правові засади здійснення контролю за діяльністю судів (суддів) в Україні

Адміністративно-правові засади здійснення контролю за діяльністю судів (суддів) в Україні

153607
В наличии
Количество:
итого:
480 грн
характеристики Описание
ISBN 978-617-7771-68-4 
Автор Нестор Н.В. 
Вес 0.5 кг 
Тираж 300 шт
Количество страниц 490 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2019 

Монографію присвячено комплексному аналізу актуальних теоретико-методологічних, нормативно-правові і практичних аспектів здійснення контролю за діяльністю судів (суддів) в Україні. Уточнено правовий статус судів у системі державних органів та розкрито особливості їх діяльності як об’єкта контролю. Визначено особливості контролю як способу забезпечення законності в діяльності судів (суддів).

Охарактеризовано систему принципів контролю діяльності судів (суддів) та його правові засади, місце серед них адміністративно-правового регулювання. Встановлено завдання та функції контролю за діяльністю судів (суддів), його предмет та межі, систему суб’єктів, які його здійснюють, адміністративні форми та методи контролю за діяльністю судів (суддів).

Узагальнено особливості адміністративних процедур контролю за діяльністю судів (суддів). Запропоновано класифікацію контролю за діяльністю судів (суддів).

Охарактеризовано зарубіжний досвід контролю за діяльністю судів (суддів), запропоновано можливості його використання в Україні. Визначено перспективні напрямки вдосконалення адміністративного законодавства, же регламентує контроль за діяльністю судів (суддів).

Систематизовано критерії оцінювання ефективності контролю за діяльністю судів (суддів). Охарактеризовано організаційні засади контролю за діяльністю судів (суддів)

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов