Адвокатська техніка (підготовка до процесу і методики переконання)

Адвокатська техніка (підготовка до процесу і методики переконання)

12611
В наличии
Количество:
итого:
650 грн
характеристики Описание
Год издания 2021, 2022, 2023 
Издательство Дакор, Видавничий дім "Дакор" 
ISBN 978-617-7020-81-2 
Автор Зейкан Я.П., Лисак О.М., Рябець Н.М., Барсук В.М. 
Вес 1.5 кг 
Тираж 300 шт
Количество страниц 618 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Книга торкається питань адвокатської техніки — теми недослідженої в системі правової науки, але необхідної для практичної діяльності адвоката (захисника).

В посібнику з використанням зарубіжного досвіду викладені окремі елементи адвокатської техніки та методики підготовки прямого допиту і вступної промови.

Для написання книги автори використали поради з посібника американського адвоката Джеррі Спенса «Настільна книга адвоката: мистецтво захисту в суді», а також матеріали про допит свідків, підготовлені професором Джуді Поттер Університету штату МЕН для Поморського державного університету (Росія), які одержані авторами у приватному порядку. Запозичення текстів допитів, поданих авторами зі США, дає можливість продемонструвати як це відбувається в схожих умовах американського процесу.

До книги включено і приклади з американської практики, розміщені в навчальному посібнику для прокурорів «Мистецтво виступів в суді», який ґрунтується на працях американських авторів Томаса А. Мауі, Річарда Байза, Мартіна Мейфера, Баррі Кушмана, Дорогі Клей Сімс. Щодо питань техніки і тактики перехресного допиту були широко використані матеріали з книги О.С. Олександрова, С.П. Гришіна, Я.П. Зейкана «Перехресний допит в суді».

Книга призначена для адвокатів, суддів, прокурорів, студентів вищих юридичних навчальних закладів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов