Адвокатська техніка (підготовка до процесу і методики переконання)
новинка

Адвокатська техніка (підготовка до процесу і методики переконання)

12611
В наличии
Количество:
итого:
500 грн
характеристики Описание
Год издания 2021, 2022 
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Дакор 
ISBN 978-617-7020-81-2 
Автор Зейкан Я.П., Лисак О.М., Рябець Н.М. 
Вес 1.5 кг 
Тираж 300 шт
Количество страниц 618 стр

Книга торкається питань адвокатської техніки - теми недослідженої в системі правової науки, але необхідної для практичної діяльності адвоката (захисника). В посібнику з використанням зарубіжного досвіду викладені окремі елементи адвокатської техніки та методики підготовки прямого допиту і вступної промови.

Для написання книги автори використали поради з посібника американського адвоката Джеррі Спенса "Настольная книга адвоката: искусство защиты в суде", а також матеріали про допит свідків, підготовлені професором Джуді Поттер Університету штата МЕН для Поморського державного університету (Росія), які одержані авторами зі США, дає можливість продемонструвати як це відбувається в схожих умовах американського процесу.

До книги включено і приклади з американської практики, розміщені в навчальному посібнику для прокурорів "Мистецтво виступів у суді", який грунтується на працях американських авторів Томаса Мауі, Річарда Вайза, Мартіна Мейфера, Баррі Кушмана, Дороті Клей Сімс. Щодо питань техніки і тактики перехресного допиту були широко використані матеріали з книги Зекана Я.П. "Перехресний допит в суді".

Книга призначена для адвокатів, суддів, прокурорів, студентів вищих юридичних навчальних закладів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов