Австрійська Республіка та Європеський Союз: правовий вимір європейської інтеграції

Австрійська Республіка та Європеський Союз: правовий вимір європейської інтеграції

12987
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Фенікс 
ISBN 978-966-928-265-1 
Тираж 100 шт
Количество страниц 226 стр
Переплет твердый 
Год издания 2018 
Автор Рябошапченко А.О. 

У монографії на прикладі досвіду Австрійської Республіки розглянуто актуальні питання розвитку інтеграційних процесів у Європі.
Представлено авторське бачення напрямів внутрішньої та зовнішньої політики та стану розвитку країни у контексті реалізації її потенціалу в рамках ЄС.
Охарактеризовано австрійський шлях до європейської інтеграції: від участі у Європейській асоціації вільної торгівлі до імплементації спільних політик ЄС після набуття повного членства у ЄС.
Досліджено правове регулювання участі Австрійської Республіки в Європейському митному союзі та Європейському економічному та валютному союзі.
Простежено проблемні аспекти правового забезпечення економічної інтеграції Австрійської Республіки до ЄС. Наголошується на необхідності використання Україною австрійського досвіду правового регулювання інтеграції до внутрішнього ринку ЄС.
Основні положення, висновки та рекомендації дослідження можуть бути використані у науково-дослідній роботі, у навчальному процесі та нормотворчій та правозастосовній діяльності з метою подальшого дослідження загальної теорії європейської інтеграції, правового регулювання участі держав у внутрішньому ринку Європейського Союзу, а також при вирішенні питань щодо подальшої європейської інтеграції України та її вступу до міжнародних економічних інтеграційних об’єднань.
Для студентів, аспірантів, викладачів, науковців вищих навчальних закладів юридичного профілю, а також для всіх, хто цікавиться актуальною проблематикою розвитку інтеграційних процесів у сучасних умовах.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов