Банківські гарантії

Банківські гарантії

14530
Нет в наличии
характеристики Описание
Количество страниц 288 стр
Переплет твердый 
Издательство Алерта 
Год издания 2014 
Автор Онищенко  Г.В., Петренко  П.Д. 
ISBN 978-617-566-284-7 
Тираж 300 шт

Книга присвячена питанням історичного розвитку та особливостей правового регулювання банківських гарантій в Україні та інших країнах, що відносяться до різних правових систем. Значну увагу приділено банківським гарантіям у міжнародному приватному праві. На основі порівняльно-правового аналізу положень законодавства та судової практики низки країн авторами запропоновано шляхи удосконалення чинного законодавства України у сфері банківських гарантій з метою приведення його у відповідність до європейських стандартів у цій сфері.
Уперше на монографічному рівні поряд із іншими міжнародно-правовими актами, які стосуються регулювання банківських гарантій, авторами досліджено положення Уніфікованих правил для гарантій на вимогу у редакції 2010 року та існуючу практику їх застосування.
Книга розрахована на юристів та економістів – викладачів, науковців та практиків, на осіб, які є активними суб’єктами міжнародного приватного права, а також на студентів, що навчаються за юридичними та економічними спеціальностями.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов