Без суду і слідства
новинка

Без суду і слідства

5493
Нет в наличии
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Тип издания Практическое пособие 
ISBN 978-617-7850-75-4 
Автор Манукян В.І. 
Вес 0.5 кг 
Издательство Норма права 
Тираж 100 шт
Год издания 2023 
Количество страниц 222 стр

«Все у нас чуже, лише час наш», – писав Сенека. У певному сенсі ця книга – про час. Про ваш час, Читачу. Час – найцінніше наше надбання. Зберігаючи час, ми зберігаємо здоров’я – фізичне та душевне, добробут, зрештою, – життя.

Основна ідея, якщо хочете, пафос цієї книги полягає в такому. Держава існує для людини, а не навпаки. Але порада звертатися до суду, як орган, який неодмінно вирішить вашу проблему та захистить ваші права, не завжди виправдана. Суд – це одна з гілок державної влади. А народну мудрість «ворон ворону очей не виклює» ніхто поки що не скасовував.

Потрібно спробувати змусити чиновника виконати закон без втручання суду, а отже, без надмірних грошових, часових та нервових витрат, пов’язаних із будь-якою судовою справою. Успіху можна досягти за допомогою правильно складених звернень (запитів, вимог, скарг) до органів влади, обов’язок яких у тому і полягає, щоб захищати – «без суду і слідства» – ваші права.

Розмірковуючи про право і права, автор не намагається осягнути неосяжне, а натомість робить акцент на тих загальних принципах, які цілком зрозумілі неюристу. Водночас автор уникає спрощень та профанації. У книзі містяться практичні поради та рекомендації, а також безліч справжніх, не вигаданих документів (звернень, скарг тощо), які можуть бути зразками.

Отже, примусьте державного чиновника дотримуватися ваших прав – без суду і слідства!

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов