Боротьба зі злочинами у сфері грального бізнесу: оперативно-розшуковий аспект

Боротьба зі злочинами у сфері грального бізнесу: оперативно-розшуковий аспект

153267
В наличии
Количество:
итого:
170 грн
характеристики Описание
Год издания 2015 
ISBN 978-966-373-787-4 
Тип издания Монография 
Вес 0.3 кг 
Издательство КНТ 
Тираж 300 шт
Автор Некрасов В.А., Айдемський Є.В. 
Количество страниц 164 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 

Монографія присвячена теоретико-правовим і організаційно-тактичним засадам запобігання злочинам у сфері грального бізнесу, їх виявлення та припинення.

В роботі надано оперативно-розшукову характеристику злочинів у сфері грального бізнесу, встановлено та класифіковано пошукові ознаки таких злочинів у взаємозв’язку з технологіями злочинної діяльності. Запропоновано алгоритм документування злочинів у сфері грального бізнесу через визначення алгоритмічної матриці дій спеціальних робочих груп з відпрацюванням інформації, яка надходить до оперативних підрозділів.

Висвітлено авторське бачення сутності, специфіки впливу й перспектив подальшої трансформації системи законодавчих і підзаконних актів на суспільні відносини, що виникають у зв’язку з припиненням протиправної діяльності з організації та проведення азартних ігор.

Окреслено способи підвищення ефективності діяльності ОВС та ПМ із запобігання злочинам у сфері грального бізнесу, а також підходи щодо розуміння оперативної обстановки у сфері грального бізнесу, структурної будови характеру взаємозв’язків між підрозділами ПЗуСЕ та податкової міліції в системі протидії злочинам у сфері грального бізнесу. Визначено форми та напрями впливу злочинних угруповань на сферу грального бізнесу.

Для працівників оперативних підрозділів, викладачів, науковців, слухачів і курсантів вищих навчальних закладів правоохоронних органів, що готують оперативних ппанівників.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов