Deliktology. Volume 2

Deliktology. Volume 2

153777
В наличии
Количество:
итого:
950 грн
характеристики Описание
Год издания 2020 
Тираж 100 шт
Количество страниц 242 стр
Переплет твердый 
Язык английский 
Автор Пєтков С.В., Копотун І.М. 
ISBN 978-617-7523-78-8 
Вес 1 кг 

У розділі розкриті поняття, основи та умови звільнення від кримінальної відповідальності за корупційні злочини в Україні.

На підставі аналізу сфери розповсюдження злочинів визначено сутність та значення основних концепцій Інституту щодо звільнення від кримінальної відповідальності за корупційні злочини, такі як «підстави» та «умови». Підкреслено тристоронній характер підстав для цього звільнення (нормативний, фактичний та процесуальний).

Проаналізовано, що розробка інституту звільнення, який базується на механізмах звичаєвого права, процедурах та принципах складної соціальної технології, дозволить зменшити витрати на кримінальне переслідування за незначні дії та незначні злочини, необхідні для організації боротьби з більш тяжкими корупційними злочинами.

Теоретично обгрунтовано віднесення інституту звільнення від кримінальної відповідальності за корупційні злочини до міжгалузевих.

Така класифікація визначає механізм застосування, який, безумовно, пов'язаний з нормами кримінально-процесуальних та антикорупційних законодавчих актів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов