Демократичні засади державного управління та адміністративне право

Демократичні засади державного управління та адміністративне право

12435
Нет в наличии
характеристики Описание
Автор Авер’янов В.Б. 
ISBN 978-966-8602-89-4 
Тираж 500 шт
Количество страниц 496 стр
Год издания 2010 
Переплет твердый 
Издательство Юридична думка 

У книзі висвітлюються актуальні теоретичні та практичні проблеми запровадження і розвитку демократичних засад державного управління в Україні у світлі сучасних процесів реформування вітчизняної галузі адміністративного права. Доводиться, що демократична спрямованість інститутів державного управління великою мірою забезпечується якісним поглибленням адміністративного праворозуміння, повнотою втілення у створюваній українській адміністративно-правовій доктрині принципу верховенства права.
Аналізуються новітні зміни, що відбуваються у системі органів виконавчої влади, їх діяльності з надання адміністративних послуг, видання актів управління, здійснення адміністративних процедур і контрольних проваджень, застосування заходів адміністративної відповідальності, а також у сфері функціонування адміністративних судів.
Видання буде корисним для правознавців і службовців державного апарату, викладачів і студентів юридичних вузів, слухачів курсів з державного управління, місцевого самоврядування, адміністративного права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов