Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса. Поділ об'єкта нерухомого майна

Державний реєстр речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Алгоритм роботи нотаріуса. Поділ об'єкта нерухомого майна

4639
Нет в наличии
характеристики Описание
ISBN 978-617-7931-35-4 
Издательство ОВК 
Вес 0.4 кг 
Автор Коротюк О.В. 
Тираж 200 шт
Год издания 2022 
Количество страниц 132 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Тип издания Практическое пособие 

У книзі показано алгоритм здійснення нотаріусом однієї із особливо складних реєстраційних дій у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майна та їх обтяжень – поділу об’єкта нерухомого майна. Автором детально розкрито особливості формування заяв про державну реєстрацію на новостворені об’єкти нерухомого майна, побудови взаємозв’язку новостворених об’єктів з основним розділом, прийняття рішень, відкриття розділів, формування документів і підписання їх ЕЦП, а також виконання усіх дій, пов’язаних із поділом нерухомого майна. Опис реєстраційних дій супроводжується ілюстраціями.

Видання опубліковано з навчальною метою. Усі адреси об’єктів, відомості про осіб та реєстраторів, номери записів і документів, QR-коди та усі інші відомості, показані в ілюстраціях, є несправжніми і були додані до книги з навчально-методичною метою. Будь-яке співпадіння з реальними відомостями про осіб, об’єкти нерухомого майна, записи тощо є випадковим і не стосується реальних відомостей про таких осіб, об’єктів, записів тощо.

Видання розраховане на практикуючих нотаріусів, помічників нотаріусів, державних реєстраторів, а також може бути корисним усім іншим особам, хто цікавиться поділом об’єктів нерухомого майна і порядком державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов