Державний захист суддів та працівників правоохоронних органів: теорія та практика адміністративно-правового регулювання

Державний захист суддів та працівників правоохоронних органів: теорія та практика адміністративно-правового регулювання

153888
В наличии
Количество:
итого:
250 грн
характеристики Описание
Количество страниц 192 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
ISBN 978-966-992-454-4 
Год издания 2021 
Вес 0.5 кг 
Автор Петрішак І.В. 
Тираж 300 шт

Монографію присвячено комплексному дослідженню адміністративно-правового механізму державного захисту суддів і працівників правоохоронних органів. Розкрито стан та напрями розвитку наукової думки щодо адміністративно-правового механізму державного захисту суддів і працівників правоохоронних органів.

Окреслено підходи до визначення сутності адміністративно-правового механізму державного захисту суддів та працівників правоохоронних органів шляхом його детермінування крізь призму різних правових категорій.

Охарактеризовано правову основу механізму державного захисту працівників суду та правоохоронних органів. Обґрунтовано існування у правовій доктрині окремого інституту – механізму державного захисту працівників суду та правоохоронних органів, який є системою відносно відокремлених від інших і пов’язаних між собою правових норм, що врегульовують порядок реалізації державного захисту, правовий статус суб’єктів, які беруть участь у відносинах у сфері державного захисту.

Монографія стане в нагоді аспірантам, науково-практичним працівникам та усім, хто цікавиться питаннями державного захисту суддів та працівників правоохоронних органів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов