Джерела правового регулювання цивільних відносин у сфері надання медичної допомоги

Джерела правового регулювання цивільних відносин у сфері надання медичної допомоги

14934
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2018 
ISBN 978-966-2019-33-9 
Тип издания Монография 
Вес 1.5 кг 
Издательство Видавництво ЛОБФ "Медицина і право" 
Тираж 300 шт
Автор Сенюта І.Я. 
Количество страниц 416 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У виданні розкрито результати комплексного дослідження джерел регулювання цивільних відносин у сфері надання медичної допомоги.

Автором на основі доктринальних досягнень права та медицини, міжнародних стандартів, національного законодавства та судової практики висвітлено джерела правового регулювання відносин у сфері надання медичної допомоги, зокрема, такі з них як міжнародний договір, нормативно-правовий акт, правовий звичай, судовий прецедент і судова практика.

З'ясовано роль позаправових регуляторів відносин у сфері надання медичної допомоги, досліджено правове регулювання цивільних відносин у сфері надання медичної допомоги в зарубіжних країнах. Окрему увагу приділено практиці Європейського суду з прав людини та наведено правові позиції щодо захисту прав людини у сфері охорони здоров'я.

Для наукових та науково-педагогічних працівників, студентів юридичних і медичних закладів вищої освіти, широкого кола практикуючих юристів і працівників системи охорони здоров'я, а також інших фахівців, сферою інтересу яких є цивільне право, медичне право та охорона здоров'я.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов