Діяльність Державної кримінально-виконавчої служби України: адміністративно-правовий аспект

Діяльність Державної кримінально-виконавчої служби України: адміністративно-правовий аспект

153510
В наличии
Количество:
итого:
640 грн
характеристики Описание
ISBN 978-966-373-646-4 
Год издания 2020 
Вес 0.5 кг 
Автор Пєтков В.П. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 648 стр
Переплет мягкий 
Язык украинский 
Издательство КНТ 

Монографія присвячена розгляду організаційно-правових проблем діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України.

У монографії проаналізовано організаційно-правові засади діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України. Викладено основні проблеми і шляхи управління виховно-виправним процесом реалізації положень реформи кримінально-виконавчої системи. Висвітлено стан наукової розробки теоретичних проблем правового становища засуджених до позбавлення волі та його закріплення у чинному кримінально-виконавчому законодівстві України.

На підставі дослідження теоретичних напрацювань адміністративно-правової науки розкрито організацію взаємодії персоналу установ виконання» покарань, їх компетенцію, функції та повноваження.

Особливу увагу приділено аналізу прав, свобод і особистої безпеки особового складу кримінально-виконавчих установ та засуджених при введенні режиму особливих умов в місцях позбавлення волі. Охарактеризовані адміністративно-правові засади спільної розробки та планування заходів реагування на надзвичайні ситуації.

Необхідність цього видання зумовлена значними змінами чинного законодавства, потребами його правильного використання і необхідністю вдосконалення організації науково-дослідної роботи в навчальних закладах юридичного профілю.

Видання може бути корисним як для студентів, курсантів, слухачів, що вивчають правові науки, викладачів, практичних працівників правоохоронних органів, так і для широкого кола читачів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов