Договір роздрібної купівлі-продажу за цивільним законодавством України
новинка

Договір роздрібної купівлі-продажу за цивільним законодавством України

153558
В наличии
Количество:
итого:
240 грн
характеристики Описание
Издательство Фенікс 
Вес 0.5 кг 
Автор Полуніна О.О. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 189 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2019 
ISBN 978-966-928-382-5 

Монографію присвячено дослідженню генезису та правової природи договору роздрібної купівлі-продажу, виявленню актуальних проблем його правового реіу-лювання у цивільному законодавстві України.

Висвітлено історію розвитку та правового регулювання договору роздрібної купівлі-продажу в країнах романо-германської правової сім'ї та в Україні. Визначено поняття договору роздрібної купівлі-продажу та виокремлено його характерні ознаки. Здійснено класифікацію видів договору роздрібної купівлі-продажу за різними критеріями. Досліджено особливості укладення, виконання та припинення договору роздрібної купівлі-продажу, наслідки його порушення.

На підставі аналізу нормативного матеріалу та наукових праці, розроблено конкретні пропозиції щодо вдосконалення вітчизняного цивільного законодавства у сфері регулювання укладання, виконання та припинення договору роздрібної ку півлі-продажу, відповідальності за його порушення з метою посилення захисту прав споживачів та практичної імплементації норм прана ( вропейського Союзу до цивільного права України.

Призначена для науковців, викладачів, аспірат ів та студентів вищих навчальних закладів України юридичного профілю.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов