Договори в екологічному праві України

Договори в екологічному праві України

14659
В наличии
Количество:
итого:
70 грн
характеристики Описание
Тип издания Учебное пособие 
Переплет твердый 
ISBN 978-617-566-113-0 
Издательство Алерта 
Вес 0.3 кг 
Год издания 2012 
Тираж 1000 шт
Автор Краснова М.В. 
Количество страниц 216 стр
Язык украинский 

У посібнику висвітлено питання теорії публічного за характером дозвільно-договірного правового регулювання природокористування, охорони навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки як міжгалузевого інституту екологічного права.

У ньому розкриваються загальні теоретико-правові положення щодо поняття, сутності, видів, підстав виникнення і припинення еколого-договірних зобов’язань, висвітлюються питання співвідношення договорів в екологічному праві з договорами в цивільному, господарському, адміністративному та іншому праві, а також питання належного їх виконання, характеризуються засоби забезпечення такого виконання та відповідальність за їх порушення.

Для студентів вищих юридичних навчальних закладів, а також наукових працівників, викладачів та аспірантів. Навчальний посібник буде корисним також для практичних працівників, для науковців і всіх тих, хто не байдужий до сучасного стану екологічної обстановки в Україні, ефективного використання природних ресурсів з метою забезпечення потреб нинішніх та прийдешніх поколінь людей, охорони довкілля та забезпечення екологічної безпеки населення і територій.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов