Дух та пристрасті адвоката
новинка

Дух та пристрасті адвоката

5525
В наличии
Количество:
итого:
590 грн
характеристики Описание
Издательство ТОВ "ТВОРИ" 
Тираж 500 шт
Год издания 2023 
Количество страниц 264 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Практическое пособие 
ISBN 978-617-552-382-7 
Автор Якименко О.О. 
Вес 0.3 кг 

Дух - це моральна особистість адвоката, яка утверджена в законі та етичних правилах, виплекана та загартована прикладом багатьох поколінь адвокатів. Дух говорить про те, яким має бути адвокат, та слугує взірцем, щоб не розгубитися у професійних спокусах та не втратити своє суспільне служіння.

Пристрасті ж вказують на те, яким є в дійсності адвокат, його теперішній стан моральності, настільки він віддалений або наближений до свого взірця, настільки в ньому присутній внутрішній невпинний поступ до свого духу. Відсутність такого поступу - випадковість або «зла гра долі», коли назвався адвокатом, а стан душі далекий від цього.

Водночас моральність адвоката не існує сама по собі, ії стан проявляється у відносинах з довірителем (клієнтом, підзахисним, підозрюваним, обвинуваченим, засудженим), кому адвокат покликаний надавати правову допомогу.

Про це книга, яка допоможе уникнути багатьох моральних вивертів, як тим, хто пов’язав своє життя з адвокатством (або бажає ним стати), так і тим, хто звертається до адвоката за правовою допомогою.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов