Транзитивність у правовій сфері

Транзитивність у правовій сфері

15407
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Юрінком Iнтер 
ISBN 978-966-667-660-6 
Год издания 2015 
Вес 0.4 кг 
Тип издания Монография 
Тираж 300 шт
Автор Матвєєва Л.Г. 
Количество страниц 328 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Монографія присвячена проблематиці транзитивності у правовій сфері. Розкрито зміст та обтрушувано роль суспільної транзиції у розвитку правової системи суспільства в історичному та сучасному аспектах. Розглянуто особли­вості правової транзиції в контексті Української революції.

Виявлено основні вектори транзитивності права, якими є наступність, ди­скретність та новація у праві, що тісно між собою пов’язані та створюють явище динаміки права.

Характеризуються соціальні фактори процесу правотворення, правотвор- чості, законотворчості в транзитивний період, розглядається особливе значен­ня аксіологічного фактору правотворення. Розкрито вплив як позитивних, так і негативних факторів на правотворення та правотворчість.

Розглянуто питання трансформації правової культури та правової свідо­мості транзитивних суспільств у зв’язку зі зміною фундаментальних правових та ідеологічних цінностей.

Монографія буде корисна спеціалістам у сфері загальнотеоретичної юрис­пруденції, усім, хто цікавиться проблемами розвитку права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов