Економічна конкуренція: сучасний стан законодавчого забезпечення та перспективи його модернізації

Економічна конкуренція: сучасний стан законодавчого забезпечення та перспективи його модернізації

5078
Нет в наличии
характеристики Описание
Тираж 300 шт
Количество страниц 400 стр
Издательство Право 
Язык украинский 
Переплет твердый 
ISBN 978-966-998-342-8 
Автор Швидка Т.І. 
Вес 0.3 кг 
Год издания 2022 Монографія присвячена комплексному дослідженню конкурентної політики держави та відповідно – проблемі модернізацій національного конкурентного законодавства. Окрему увагу приділено історії становлення та сучасному стану. Виокремлено напрями, завдання, механізми реалізації конкурентної політики, встановлено функціональне призначення та її системно-структурні зв’язки з іншими напрямами економічної політики держави.

Спираючись на аналіз законодавства України та іноземних країн у цій сфері, доведено необхідність реформування і вдосконалення вітчизняного конкурентного законодавства шляхом його систематизації у формі кодифікації. Обґрунтовано доцільність розробки та прийняття в цій сфері трьох кодексів, кожен з яких регулює гомогенні за своєю природою відносини: Конкурентного кодексу України, Конкурентного процедурного кодексу України та Кодексу України про конкурентні правопорушення.

Акцентовано на необхідності закріплення положень конкурентної політики держави в її прогнозних і програмних документах. Перше видання монографії побачило світ у 2020 р. Для науковців, викладачів, юристів, аспірантів, студентів юридичних і економічних спеціальностей закладів вищої освіти.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов