Економіко-правова безпека суб'єктів органічного господарювання. Підручник

Економіко-правова безпека суб'єктів органічного господарювання. Підручник

153388
В наличии
Количество:
итого:
720 грн
характеристики Описание
Автор Куракін О.М., Піддубна Д.С., Шеховцова В.В. 
Издательство Дакор, Видавничий дім "Дакор" 
ISBN 978-617-7679-33-1 
Тип издания Учебник 
Вес 0.5 кг 
Тираж 300 шт
Год издания 2020 
Количество страниц 364 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У підручнику викладені проблемні аспекти економіко-правового характеру щодо забезпечення безпеки суб'єктів органічного господарювання під час здійснення їхньої діяльності.

Розглянуто доктринальні позиції щодо «безпека», «правовий захист», нормативно-правові позиції діяльності правоохоронних органів на шляху реалізації конституційних принципів до вільного зайняття підприємницькою діяльністю та здійснення господарської діяльності в цілому.

Піддано аналізу як напрями політики державних органів щодо підтримки, поширення та допомоги у реалізації органічної продукції (сировини), так і заключені контракти як у межах європейських квот та закупівлі зі сторони іноземних країн.

Проаналізовано сучасну експортну продукцію загального характеру, органічну, а також потенційно можливі до запровадження інноваційні види господарської діяльності у межах органічного господарювання з курсом подальшого експортування.

Висвітлено нормативно-правову базу на шляху правового регулювагіня здійснення органічного господарювання, а також сформовано критерії щодо врахування під час орієнтації, прогнозування вектору екологізації аграрної сфери України.

Видання призначене для широкого кола читачів, може бути використане у викладацькій, науковій, нормотворчій та правозастосовчій діяльності.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов