Електронне кримінальне провадження: передумови виникнення, сучасний стан та перспективи розвитку

Електронне кримінальне провадження: передумови виникнення, сучасний стан та перспективи розвитку

14942
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Видавничий дім "АртЕк" 
Тираж 300 шт
Автор Столітній А.В. 
Количество страниц 724 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2016 
ISBN 978-617-7264-25-4 
Тип издания Монография 
Вес 2 кг 

Озирнувшись навколо та порівнявши сучасність і реалії десятирічної давнини, усвідомлюємо, що ми живемо у фантастичні часи. Електронні машини, комп’ютерні програми проникли у всі сфери життя суспільства. Електронні мережі, наче нейрони, пронизали сучасний світ, утворивши нову нервову систему нашої планети. Побутові речі переходять в електронну площину, процеси автоматизуються, інформація оцифровується. Розвиток штучного інтелекту перевершив найсміливіші мрії наукової фантас-тики минулого століття.

Дослідження детально аналізує шляхи, методи та засоби модернізації кримінально-го провадження в сучасному надоснащеному, інформаційно насиченому та статистично складному оточенні, в умовах зрощення досудового розслідування та електронної машини (системи), його переведення в електронний формат, створення віртуальних про-цесуальних кабінетів з електронною комунікацією між суб’єктами досудового розсліду-вання та електронного процесуального контролю.

Монографія може представляти інтерес для наукових співробітників, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), докторантів, студентів ВНЗ, практичних працівників, ІТ-спеціалістів, а також усіх, хто цікавиться сучасним (електронним) оформленням кри-мінального провадження, збором, зберіганням та використанням електронних доказів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов