Електронне кримінальне судочинство: передумови виникнення, сучасний стан та перспективи розвитку
новинка

Електронне кримінальне судочинство: передумови виникнення, сучасний стан та перспективи розвитку

15117
В наличии
Количество:
итого:
200 грн
характеристики Описание
Переплет мягкий 
Издательство Право 
Язык украинский 
ISBN 978-966-937-546-9 
Тип издания Монография 
Вес 0.2 кг 
Год издания 2019 
Тираж 100 шт
Автор Каланча І.Г. 
Количество страниц 240 стр

Сьогоднішні зміни до кримінального процесуального закону України, зумовлені системною інформатизацією держави, забезпечують модернізацію судового провадження. Кримінальні процесуальні процедури частково перейшли в електронний формат і доповнились спеціалізованим електронним інструментарієм.

'Сучасне кримінальне судочинство України – це електронна комунікація суб’єктів кримінального процесу, дистанційна участь у судовому засіданні, електронна фіксація судового провадження тощо. Дослідження присвячене актуальним теоретичним і прикладним питанням електронного кримінального судочинства, вирішення яких дасть змогу якісно реформувати кримінальну процесуальну діяльність, трансформувавши паперові процесуальні процедури в електронний формат.

Монографія буде цікавою для наукових співробітників, викладачів, аспірантів (ад’юнктів), докторантів, студентів ЗВО, сфера наукового пошуку яких поєднує кримінальний процес та інформаційні технології.

Для практиків у монографії представлено, поряд з теоретичними положеннями, що збагатять розуміння кримінального процесу загалом, також методи вирішення актуальних проблемних питань застосування електронного сегмента судового провадження, приклади використання електронн ої фіксації процесуальних дій та рішень, методики спрощення кримінальної процесуальної комунікації за допомогою електронних інформаційних систем.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов