Енциклопедичний довідник майбутнього адвоката. У 2-х томах

Енциклопедичний довідник майбутнього адвоката. У 2-х томах

12596
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство ІнЮре 
Год издания 2009 
Автор Сафулько С.Ф. 
ISBN 978-966-313-437-6 
Тираж 500 шт
Количество страниц 1448 стр
Переплет твердый 

Цей один з найкращих українських енциклопедичних довідників складається з двох частин.
В першій частини енціклопедичного довідника наведена інформація з історії становлення адвокатури, з цивільного та цивільного процесуального законодавства, а також кримінального та кримінально-процесуального законодавства України.
В другій частині викладено матеріали з таких галузей права як трудове, житлове, сімейне, екологічне, земельне, а також довідковий матеріал до двох частин енціклопедичного довідника.
Усі матеріали подано з урахуванням нової редакції Програми і Порядку складення кваліфікаційних іспитів особами, що виявили намір отримати Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю, затверджених рішеннями Вищої кваліфікаційної комісії від 13 лютого 2009 р. № V/10-166 та від 20 березня 2009 р. № V/11-187.
"Адвокатура - це постійна робота над собою і тим, що доводиться відстоювати". Це слова автора Сергія Сафулько, адвоката, старшого партнера Адвокатської приватної компанії "Конфідент", заслуженого юриста України, які в повній мірі відображаюсть сутність адвоката.
Цей довідник розраховано, як на майбутніх адвокатів, так і на адвокатів-практиків, а також усіх тих, хто цікавиться питаннями юридичної галузі.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов