Енциклопедія соціогуманітарної інформології. Том 1

Енциклопедія соціогуманітарної інформології. Том 1

153579
В наличии
Количество:
итого:
620 грн
характеристики Описание
Год издания 2020 
Язык украинский 
Количество страниц 472 стр
Тип издания Научное издание 
Автор Бєляков К.І. 
Вес 0.5 кг 
Тираж 300 шт
ISBN 978-966-992-211-3 
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 

Проект «ЕНЦИКЛОПЕДІЯ СОЦІОГУМАНІТАРНОЇ ІНФОРМОЛОГІЇ» є науковим виданням у формі словника-довідника, в якому розкрито зміст основних доктринальних та нормативно-правових понять, термінів та словосполук, що використовуються в обігу наукових досліджень інформаційних процесів, явищ та відносин в соціальних та гуманітарних галузях наукових знань.

Надано інформацію про органи та підрозділи виконавчої влади, а також наукові установи та видання (у тому числі закордонні), громадські об’єднання, що є суб’єктами інформатизації з відповідними коментарями провідних фахівців за напрямами.

Викладено відомості про вітчизняних вчених, які займаються проблематикою наукового та організаційно-правового забезпечення процесу інформатизації держави, дослідженнями інформаційної сфери в цілому. Пропонується систематизований за галузями знань та спеціальностями перелік наукових розробок на рівні дисертаційних досліджень.

Розраховано на студентів, слухачів, аспірантів та викладачів як гуманітарних, так й технічних навчальних закладів, державних службовців і законотворців, а також усіх, хто цікавиться дослідженнями впливу інформаційних процесів на суспільне життя. Виданням може використовуватися у навчальному процесі.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов