Енциклопедія соціогуманітарної інформології. Том 1

Енциклопедія соціогуманітарної інформології. Том 1

153579
В наличии
Количество:
итого:
380 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Издательство Видавничий дім "Гельветика" 
Год издания 2020 
Язык украинский 
Количество страниц 472 стр
Тип издания Научное издание 
Автор Бєляков К.І. 
Вес 0.5 кг 
Тираж 300 шт
ISBN 978-966-992-211-3 

Проект «ЕНЦИКЛОПЕДІЯ СОЦІОГУМАНІТАРНОЇ ІНФОРМОЛОГІЇ» є науковим виданням у формі словника-довідника, в якому розкрито зміст основних доктринальних та нормативно-правових понять, термінів та словосполук, що використовуються в обігу наукових досліджень інформаційних процесів, явищ та відносин в соціальних та гуманітарних галузях наукових знань.

Надано інформацію про органи та підрозділи виконавчої влади, а також наукові установи та видання (у тому числі закордонні), громадські об’єднання, що є суб’єктами інформатизації з відповідними коментарями провідних фахівців за напрямами.

Викладено відомості про вітчизняних вчених, які займаються проблематикою наукового та організаційно-правового забезпечення процесу інформатизації держави, дослідженнями інформаційної сфери в цілому. Пропонується систематизований за галузями знань та спеціальностями перелік наукових розробок на рівні дисертаційних досліджень.

Розраховано на студентів, слухачів, аспірантів та викладачів як гуманітарних, так й технічних навчальних закладів, державних службовців і законотворців, а також усіх, хто цікавиться дослідженнями впливу інформаційних процесів на суспільне життя. Виданням може використовуватися у навчальному процесі.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов