Філософія вини у кримінальному праві
новинка

Філософія вини у кримінальному праві

5552
Нет в наличии
характеристики Описание
Издательство Алерта 
ISBN 978-617-566-785-9 
Тип издания Монография 
Вес 0.2 кг 
Автор Вереша Р.В. 
Тираж 200 шт
Год издания 2024 
Количество страниц 366 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У монографії досліджуються філософські аспекти вини в кримінальному праві, з урахуванням сучасних наукових досягнень та розпочатої правової реформи. Осмислення філософії вини у кримінальному праві з точки зору концептуальних засад, відбувається в умовах асиміляції теоретичних поглядів та практичних підходів. Важливого значення набуває повернення до цінностей права, що єднають суспільство. Саме цей момент може стати основоположним у визначенні усієї парадигми філософії кримінального права.

Людство з давніх часів замислювалось над суб’єктивними складовими суспільно небезпечної поведінки. Правильно оцінити їх, проникнути в їх глибинну сутність, означає реалізувати принципи, мету та завдання законодавства України про кримінальну відповідальність, зокрема, і кримінально-правову політику нашої держави взагалі. Обґрунтовуються пропозиції щодо вдосконалення чинного конституційного, кримінального та кримінального процесуального законодавства України.

Положення та висновки, викладені в книзі, можуть бути враховані в законопроєктній роботі Верховної Ради України, в практиці застосування судами положень кримінального та кримінального процесуального законодавства України, при подальшому дослідженні механізму реалізації кримінально-правових норм та аналізі змісту кримінальної відповідальності, а також в освітньому процесі.

Розрахована на студентів, курсантів, аспірантів, ад’юнктів, викладачів вищих закладів освіти правового спрямування, працівників правоохоронних органів, науковців та всіх, хто цікавиться питаннями кримінального права.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов