Функціональна структура кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні
новинка

Функціональна структура кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні

15430
В наличии
Количество:
итого:
220 грн
характеристики Описание
Количество страниц 152 стр
Переплет мягкий 
Издательство Право 
Язык украинский 
ISBN 978-966-937-731-9 
Тип издания Монография 
Вес 0.2 кг 
Год издания 2019 
Тираж 300 шт
Автор Гнатюк А.Ю. 

Монографічне дослідження присвячене розгляду актуальних питань визначення функціональної структури кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні.

У роботі визначено сучасні методологічні основи дослідження кримінальних процесуальних функцій прокурора у досудовому провадженні.

Досліджено вплив цілей кримінальної процесуальної діяльності прокурора у досудовому провадженні на формування функціональної структури його діяльності.

Обґрунтовано наявність і сформульовано презумпцію «тотального нагляду» прокурора за законністю усіх процесуальних дій і процесуальних рішень піднаглядних йому органів досудового розслідування. Належність певних напрямів діяльності прокурора у досудовому провадженні до системи його кримінальних процесуальних функцій як окремих і самостійних елементів поставлена в залежність від того, чи є вони дотичними до вирішення основного питання кримінального провадження - питання про кримінальну відповідальність.

Обґрунтовано положення про те, що прокурор не повинен самостійно здійснювати процесуальні дії, бо в такому разі він набуває статусу свідка і підлягає відводу, що суперечить принципу незмінності прокурора у кримінальному провадженні.

Досліджено зв’язок кримінальних процесуальних функцій прокурора з його повноваженнями і предметом відання.

Роботу адресовано аспірантам, науковцям, студентам та практикуючим юристам.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов