Глобальний конституціоналізм. Теоретичні підходи та правові виклики до формування

Глобальний конституціоналізм. Теоретичні підходи та правові виклики до формування

153061
В наличии
Количество:
итого:
280 грн
характеристики Описание
Год издания 2019 
Вес 0.3 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 300 шт
Автор Львова Є.О. 
Количество страниц 294 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-928-421-1 

У монографії з точки зору концептуалізації феноменології глобального конституціоналізму досліджуються його понятійні, елементні та функціональні характеристики. Розкривається трансформація і здійснюється реконструкція принципів міжнародного публічного та конституційного права з урахуванням ідей глобального конституціоналізму, особливо в контексті розвитку та прозорості правових механізмів забезпечення та захисту прав і свобод людини, забезпечення національних інтересів і реалізації державного суверенітету у світовому глобалізованому правовому просторі.

Надається комплексна оцінка концепту «глобальний конституціоналізм» та встановлюється його роль у світовому правовому розвитку та в становленні та вирішенні конституційної конфліктології. Окремо розкривається роль конституційної держави України у становленні глобального конституціоналізму.

Адресовано науковцям та практикуючим юристам в сфері конституційного, адміністративного права та міжнародного публічного права, студентам, викладачам, всім зацікавленим представникам громадянського суспільства та службовцям органів публічної влади.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов