Глобальний конституціоналізм. Теоретичні підходи та правові виклики до формування

Глобальний конституціоналізм. Теоретичні підходи та правові виклики до формування

153061
В наличии
Количество:
итого:
280 грн
характеристики Описание
Переплет твердый 
Тип издания Монография 
ISBN 978-966-928-421-1 
Год издания 2019 
Вес 0.3 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 300 шт
Автор Львова Є.О. 
Количество страниц 294 стр
Язык украинский 

У монографії з точки зору концептуалізації феноменології глобального конституціоналізму досліджуються його понятійні, елементні та функціональні характеристики. Розкривається трансформація і здійснюється реконструкція принципів міжнародного публічного та конституційного права з урахуванням ідей глобального конституціоналізму, особливо в контексті розвитку та прозорості правових механізмів забезпечення та захисту прав і свобод людини, забезпечення національних інтересів і реалізації державного суверенітету у світовому глобалізованому правовому просторі.

Надається комплексна оцінка концепту «глобальний конституціоналізм» та встановлюється його роль у світовому правовому розвитку та в становленні та вирішенні конституційної конфліктології. Окремо розкривається роль конституційної держави України у становленні глобального конституціоналізму.

Адресовано науковцям та практикуючим юристам в сфері конституційного, адміністративного права та міжнародного публічного права, студентам, викладачам, всім зацікавленим представникам громадянського суспільства та службовцям органів публічної влади.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов