Господарське право. Підручник. Видання 3-тє, доповнене та перероблене

Господарське право. Підручник. Видання 3-тє, доповнене та перероблене

15002
В наличии
Количество:
итого:
390 грн
характеристики Описание
Год издания 2018 
ISBN 978-966-928-313-9 
Тип издания Учебник 
Вес 1.5 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 200 шт
Автор Подцерковний О.П. 
Количество страниц 616 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

У підручнику розглядаються в теоретичному і практичному аспекті положення Господарського кодексу України і спеціального господарського законодавства України.

Особлива увага приділена питанням становлення господарського права як самостійній галузі права, методам державного впливу на економіку, правовому статусу суб'єктів господарювання, специфіці інститутів господарського права в порівнянні із загальноцивільним регулюванням.

Формування національного господарського права відбувається в складних умовах реформування економіки та права України. Потреби ведення бізнесу в умовах масивного та динамічного господарського законодавства усе більше вимагають професійного правового супроводу, підвищують вимоги до бізнес-юристів. Але якісні знання у цій сфері можна набути лише у результаті системного опрацювання правил господарювання та проникнення у їх традиції й перспективи розвитку.

Автори підручника поставили собі за мету осмислити ці складові господарського права з урахуванням сучасних доктринальних розробок.Сподіваємося, що ця робота сприятиме розбудові національної правової системи та поліпшенню умов ведення бізнесу в країні.

Розраховано на практикуючих юристів, підприємців, викладачів, студентів юридичних і економічних вузів, широкий круг читачів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов