Господарське право. Підручник. Видання 3-тє, доповнене та перероблене

Господарське право. Підручник. Видання 3-тє, доповнене та перероблене

15002
В наличии
Количество:
итого:
390 грн
характеристики Описание
Тип издания Учебник 
Вес 1.5 кг 
Издательство Фенікс 
Тираж 200 шт
Автор Подцерковний О.П. 
Количество страниц 616 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 
Год издания 2018 
ISBN 978-966-928-313-9 

У підручнику розглядаються в теоретичному і практичному аспекті положення Господарського кодексу України і спеціального господарського законодавства України.

Особлива увага приділена питанням становлення господарського права як самостійній галузі права, методам державного впливу на економіку, правовому статусу суб'єктів господарювання, специфіці інститутів господарського права в порівнянні із загальноцивільним регулюванням.

Формування національного господарського права відбувається в складних умовах реформування економіки та права України. Потреби ведення бізнесу в умовах масивного та динамічного господарського законодавства усе більше вимагають професійного правового супроводу, підвищують вимоги до бізнес-юристів. Але якісні знання у цій сфері можна набути лише у результаті системного опрацювання правил господарювання та проникнення у їх традиції й перспективи розвитку.

Автори підручника поставили собі за мету осмислити ці складові господарського права з урахуванням сучасних доктринальних розробок.Сподіваємося, що ця робота сприятиме розбудові національної правової системи та поліпшенню умов ведення бізнесу в країні.

Розраховано на практикуючих юристів, підприємців, викладачів, студентів юридичних і економічних вузів, широкий круг читачів.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов