Господарське право України. Особлива (спеціальна) частина. Том 2

Господарське право України. Особлива (спеціальна) частина. Том 2

153848
В наличии
Количество:
итого:
300 грн
характеристики Описание
Год издания 2018 
ISBN 978-966-138-031-7 
Издательство Істина 
Вес 1 кг 
Автор Апаров А.М., Онищенко О.М. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 448 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Всебічний розвиток економічної та правової систем нашої держави у своєму наслідку призвів до становлення господарського права України як однієї з базових правових галузей. У зв’язку з прийняттям Господарського кодексу України ця галузь набула всіх системоутворюючих ознак самостійної галузі права, що при цьому має ознаки правової конструкції комплексного характеру.

У свою чергу, наслідком формування й невпинного процесу розвитку, а відтак - прогресу національної галузі господарського права, постав розвиток низки спеціальних господарсько-правових інститутів та механізмів, конструкції яких включають широкий арсенал правових інструментів регулювання господарських відносин, що виникають у ході організації та здійснення різних видів внутрішньонаціональної та зовнішньоекономічної господарської діяльності, в умовах спеціальних режимів господарювання та, крім того, у процесі виникнення, розвитку та припинення різних типів і видів господарських зобов’язальних і господарських договірних взаємозв’язків.

Докладне висвітлення правових аспектів окресленого контексту саме і є основною метою цього тому 2 навчального посібника - «Особлива (Спеціальна) частина господарського права України».

Дуже велика «мобільність» господарського законодавства і, як наслідок, цієї галузі юридичних думок і знань, не дозволяє оперативно напрацьовувати наукові підходи та концепції, однак, в цьому навчальному посібнику здійснена спроба максимально об’єктивно відобразити сучасний стан господарського права України.

Пропоноване видання - навчальний посібник «Господарське право України» у 2 томах - покликане допомогти студентам, науковцям та практичним працівникам у вивченні та розумінні господарського права як галузі права в цілому та його окремих правових конструкцій і механізмів зокрема.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов