Господарське право України. Загальна частина. Том 1

Господарське право України. Загальна частина. Том 1

14630
В наличии
Количество:
итого:
300 грн
характеристики Описание
Издательство Істина 
ISBN 978-966-138-020-1 
Год издания 2016 
Вес 1 кг 
Автор Апаров А.М., Онищенко О.М. 
Тираж 300 шт
Количество страниц 452 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Базовою галуззю у розвитку національної економіки стало господарське право України. З прийняттям Цивільного кодексу України ця комплексна галузь права набула усіх ознак самостійності.

Дуже велика «мобільність» законодавства і, як наслідок, цієї галузі юридичних знань не дозволяє оперативно напрацьовувати наукові підходи та концепції. Однак в цьому навчальному посібнику здійснена спроба максимально об'єктивно відобразити сучасний стан господарського права України.

Дуже велика «мобільність» господарського законодавства і, як наслідок, цій галузі юридичних знань не дозволяє оперативно виробляти наукові підходи та концепції. Однак в цьому навчальному посібнику зроблена спроба максимально об'єктивно відобразити сучасний стан господарського права України.

Пропоноване видання - навчальний посібник «Господарське право України» - покликане допомогти студентам, науковим і практичним працівникам у вивченні і розумінні господарського права як галузі права взагалі і його категоріального апарату зокрема.
Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов