Господарське право в схемах і таблицях. Видання 6-те
новинка

Господарське право в схемах і таблицях. Видання 6-те

5592
В наличии
Количество:
итого:
400 грн
характеристики Описание
Язык украинский 
ISBN 978-966-998-582-8 
Тип издания Учебное пособие 
Вес 0.3 кг 
Автор Швидка Т.І. 
Тираж 100 шт
Год издания 2023 
Количество страниц 208 стр
Переплет мягкий 
Издательство Право 

У навчальному посібнику викладено систематизований результат комплексного узагальнення правового регулювання відносин неплатоспроможності та банкрутства юридичних та фізичних осіб. Висвітлено основні поняття інституту банкрутства та статус учасників процедури банкрутства. Розкриваються процедурні аспекти провадження справи про банкрутство юридичних та фізичних осіб у тому числі судові та позасудові процедури у справі про банкрутство, заходи щодо запобігання банкрутству боржника, особливості санації боржника до відкриття провадження у справі про банкрутство та санація у справі про банкрутство.

Проаналізовано історію становлення законодавства про банкрутство та його сучасний стан. Зроблено аналіз сучасного законодавства та порівняльна характеристика Кодексу України з процедур банкрутства та попередньою редакцією закону.

Для студентів та аспірантів юридичних і економічних спеціальностей, юристів практиків, суддів, підприємців, а також всіх, хто цікавиться питаннями господарського та конкурентного права України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов