Господарське право в схемах і таблицях. Видання 5-ге, перероблене і доповнене
новинка

Господарське право в схемах і таблицях. Видання 5-ге, перероблене і доповнене

14971
В наличии
Количество:
итого:
350 грн
характеристики Описание
Год издания 2022, 2019 
Переплет мягкий 
Издательство Право 
Язык украинский 
ISBN 978-966-937-745-6 
Тип издания Учебное пособие 
Вес 0.2 кг 
Тираж 100 шт
Автор Швидка Т.І. 
Количество страниц 136 стр

У навчальному посібнику розглянуто основні теми курсу господарського права відповідно до програми. Загальна частина включає в себе питання поняття та принципів господарського права, загальні засади створення, функціонування та ліквідації суб’єктів господарювання, основи корпоративного права, договірного права, державне регулювання господарських відносин, інститут банкрутства, основи конкурентного права та ін. Особлива частина має огляд таких сфер регулювання, як торговельна діяльність, зовнішньоекономічна, ринок фінансових послуг, інвестиційна, інноваційна діяльність тощо.

Усі положення систематизовано та представлено у вигляді схем і таблиць. Порівняно з попереднім (4-м) виданням, яке побачило світ у 2021 р., у черговому виданні навчального посібника відображено останні зміни в нормативному регулюванні господарьско-правових відносин.

Для студентів та аспірантів юридичних і економічних спеціальностей, юристів-практиків, підприємців, а також усіх, хто цікавиться питаннями господарського права України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов