Господарське право в схемах і таблицях. Видання 5-те

Господарське право в схемах і таблицях. Видання 5-те

14971
В наличии
Количество:
итого:
350 грн
характеристики Описание
Тип издания Учебное пособие 
Вес 0.2 кг 
Год издания 2019, 2022 
Тираж 100 шт
Автор Швидка Т.І. 
Количество страниц 136 стр
Переплет мягкий 
Издательство Право 
Язык украинский 
ISBN 978-966-937-745-6 

У навчальному посібнику розглянуто основні теми курсу господарського права відповідно до програми. Загальна частина включає в себе питання поняття та принципів господарського права, загальні засади створення, функціонування та ліквідації суб’єктів господарювання, основи корпоративного права, договірного права, державне регулювання господарських відносин, інститут банкрутства, основи конкурентного права та ін. Особлива частина має огляд таких сфер регулювання, як торговельна діяльність, зовнішньоекономічна, ринок фінансових послуг, інвестиційна, інноваційна діяльність тощо.

Усі положення систематизовано та представлено у вигляді схем і таблиць. Порівняно з попереднім (4-м) виданням, яке побачило світ у 2021 р., у черговому виданні навчального посібника відображено останні зміни в нормативному регулюванні господарьско-правових відносин.

Для студентів та аспірантів юридичних і економічних спеціальностей, юристів-практиків, підприємців, а також усіх, хто цікавиться питаннями господарського права України.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов