Хрестоматія нотаріального права України

Хрестоматія нотаріального права України

13973
Нет в наличии
характеристики Описание
Год издания 2018 
ISBN 978-966-138-026-3 
Издательство Істина 
Вес 2 кг 
Тип издания Хрестоматия 
Тираж 100 шт
Автор Дякович М.М. 
Количество страниц 480 стр
Язык украинский 
Переплет твердый 

Хрестоматія (походить від грецького та означає використання, користування і навчання) - це навчально-практичне видання, яке містить систематично дібраний науковий матеріал, який складає об’єкт вивчення навчальної дисципліни.

З таким підходом була підготовлена та написана «Хрестоматія нотаріального права України», яка пропонує читачам різний теоретичний, навчальний матеріал та практичний досвід. Це дасть змогу не тільки бажаючим опанувати професію нотаря, а й практикуючим нотаріусам, адвокатам, суддям, науковцям та іншим фахівцям з’ясувати правову природу нотаріату, його суть та місце у правовій системі України.

Хрестоматія складається з шістнадцяти розділів, у яких розкриваються загальнотеоретичні питання нотаріального права як галузі права, науки та навчальної дисципліни, деякі важливі питання історії нотаріату, загальні положення про суб’єктів нотаріального права, питання організації нотаріальної діяльності та правила вчинення нотаріальних дій, а також подається матеріал про вчинення нотаріусом конкретних нотаріальних дій та виконання ним однієї з важливих функцій нотаріату - охорони і захисту прав та законних інтересів осіб, які звертаються до нотаріуса.

Книга буде корисною для нотаріусів, помічників нотаріусів, осіб, які мають намір опанувати цю професію, суддів, адвокатів, а також для студентів, аспірантів, викладачів юридичних вузів та факультетів та для всіх тих, кого цікавить нотаріат.

Отзывы

Об этом товаре пока нет отзывов